Všetko, čo máme radi.

Barmanská súťaž

Barmanská súťaž
23.03.2015

15 vybraní barmani z rôznych prevádzok Medusa Group sa zúčastnili špeciálneho workshopu, na ktorom boli prítomní, priamo z Fínska, Finlandia Global Brand Ambassador Markku Raitinnen a Finlandia Global Mixologist Pekka Pellinen. Náš Executive Bar Manager Tomáš Holec sa rozhodol tento workshop ozvláštniť špeciálnou súťažou.

15 barmanov bolo rozdelených do 5 tímov po 3 členov tak, aby bol každý člen tímu z iného baru a iba jeden z nich sa špecializoval na kokteily. A prečo sme ich takto skombinovali? Dôvod je veľmi jednoduchý – vzájomná inšpirácia. Barmanovi z Mercada napadne iné využitie ingrediencie ako napríklad barmanovi z Le Clubu. Musíme konštatovať, že tento nápad skvelo zafungoval. Výsledkom je 5 skvelých, zaujímavých a moderných kokteilov. Ich príbehy a recepty vám čoskoro prezradíme. :)

Nadšenie, s ktorým naši barmani z tohto špeciálneho workshopu odchádzali nás motivovalo k tomu, aby sme pre nich prichystali takýchto akcií viac a aj preto tento rok odštartujeme prvý ročník špeciálnej Medusa Cocktail Competition. Ale o tom nabudúce...


Zatiaľ si môžete vychutnať atmosféru jedinečného Finlandia workshopu.

Komentáre