Všetko, čo máme radi.

Hľadáme nebojácneho kráľa onlinu

Hľadáme nebojácneho kráľa onlinu
16.10.2017

Si to TY?

Tráviš celý deň na Facebooku a rád by si bol za to platený? Tak máš prvý predpoklad byť novým prírastkom v našom marketingovom tíme. Ak sa vo svete social orientuješ nielen súkromne, ale aj pracovne, vieš, že táto práca nie je žiadna malina. Ak si však nebojácny, potom hľadáme na naše marketingové oddelenie práve teba! Vyhlasujeme pátranie po ONLINE & SOCIAL MEDIA GURU.

 

 

Čo budeš robiť?

Budeš sa starať o social profily brandov Barrock, Klubovňa, La Pala, Medusa Group, Mercado, Primi, Rio, Trafo, wagamama. Kde? Primárne na Facebooku. Každý deň. A máme aj pár Instagramov. S tými ti pomôžu externí ľudia, ktorých budeš musieť koordinovať. No a aby sme nezabudli, je tu tiež Foursquare, Google+, Pinterest, Trip Advisor a Zomato. Áno, vymýšľať komunikáciu pre toľko rozdielnych konceptov je občas, že whaaaat?

 

Ale zasa aspoň neupadne človek do rutiny. Rád píšeš? Super, pretože budeš písať aj niektoré články na Medusa Blog a starať sa o tvorbu contentu pre naše weby.

 

Čo sa od teba očakáva?

V prvom rade byť online. Často. Sledovať, čo sa deje na našich profiloch a v rámci pracovnej doby reagovať na podnety a otázky zákazníkov. Ale keďže online svet nikdy nespí, treba byť pripravený aj na adhoc veci. Mať neustály prehľad o konkurencii tiež nie je na škodu. 

 

To, že musíš ovládať slovenčinu na jednotku snáď ani nemusíme písať. A samozrejme aj písmom, nielen rečou. English is must, pretože naše weby máme aj v angličtine. Ak navyše vieš aj po nemecky, wunderbar, ale netrváme na tom.

 

 

Skúsenosti. To, že každý deň postuješ storky na tvoj instáč nestačí. Hľadáme človeka, ktorý má reálne skúsenosti s prácou social media managera. 

   

Niečo o našom marketingovom tíme

Sme mladý tím, ktorý verí, že človek robí svoju prácu najlepšie vtedy, keď ho skutočne baví. Máme radi dobré jedlo a kvalitné drinky. Vieme, že život nie je len o práci, a preto spolu vyrazíme aj večer do ulíc. Spoločné obedy nerátame, tie sú samozrejmosťou. Skrátka, radi spolu trávime čas. U nás v kancelárii je živo, nejaké tie nadávky nám občas uletia, smiech a dobrá hudba nechýba (občas aj nejaký ten spev sa vyskytne). Každý sme osobnosť ale spolu tvoríme ideálny celok, tak veríme, že sa pridáš aj ty, nech to máme u nás pestré. Ak chceš, aby bola tvoja práca aj tvojim hobby, pošli svoje CV na: marketing@medusagroup.sk.

 

 

 

Komentáre